Vyberte stránku
Jan Albrech - certifikovaný Wim Hof instruktor

JAN ALBRECHT

FEELING IS UNDESTANDING

Wim Hof metoda

Metoda Wima Hofa je způsob, jak využít skrytou sílu kyslíku a chladu, dvou přírodních zdrojů, které byly součástí našeho každodenního života po většinu naší evoluční historie, ale které byly téměř zcela ztraceny kvůli pohodlí moderní společnosti.

Pomocí WHM v sobě můžete odemknout potenciál a otevřít si dveře k celé řadě zdravotních výhod. Pro nejednoho absolventa byla metoda klíčem k nalezení vnitřního klidu a spirituality.

Albrechťák - Jan Albrecht - WimHof

S čím pomáhá Wim Hof metoda:

 • Zlepšený imunitní systém
 • Zvýšená energie
 • Zvýšené soustředění a odhodlání
 • Snížená hladina stresu
 • Pomoc při léčbě deprese a úzkosti
 • Vypořádat se se strachem a výzvami
 • Naučit se používat vědomě intuici a flow
 • Zlepšení sportovních výkonů
 • Lepší spánek
 • Větší odolnost vůči chladu
 • A mnoho dalších subjektivních wow

WHM je o přístupu sám k sobě

Není to jen o studené vodě

Jedním z největších objevů je fakt, že cesta za klidem nemusí být tak složitá a nedosažitelná jak si myslíme. Za použití těch nejzákladnějších nástrojů, lze dosáhnout mimořádných výsledků v krátké době.

Pomůžu i tobě objevit obrovský potenciál, který každý v sobě máme. Kvůli dnešní zrychlené době zapomínáme, kde je naše podstata, proč je pro nás příroda, klid a péče o tělo a duši tak důležitá.

Hlavní pilíře WHM

Dýchání - Wim Hof metoda

DECH

“Vědomý dech je cesta do přítomného okamžiku – teď a tady”

Dech je magie. Každý vědomý nádech je energie, láska a vědomí. Dech je nejmocnějším nástrojem – pomocí dech lze najít odpovědi na mnoho otázek a je také velmi silným seberozvojovým nástrojem. Existují dechové techniky pro relaxaci, pro soustředění, pro energii a pro léčení, tento seznam je nekonečný, ale základ je u všech stejný – vědomé dýchání.

Otužování - Wim Hof metoda

CHLAD

“Vědomé vystavování chladu, je cesta jak aktivujeme autonomní nervový systém. Trénink dělá mistry a my se tímto učíme ovládat systém, který jsme považovali, že nemůžeme ovlivnit”

Vědomé chození do mrazu rozbíjí neviditelné zdi strachu a úzkosti, díky čemuž jste silnější a zdravější jak po fyzické, tak po psychické stránce.

Mysl - Wim Hof metoda

MYSL

„Když dokážete nahlédnout nad pravidla, strachy a žít srdcem, život se stane kouzelným.“

Změnou myšlenkového procesu můžete okamžitě změnit svou neurologii a fyziologii, a to tím, že si uvědomíte, jaké myšlenky si vybíráte.

Často se stává, že naše tvrdohlavost, spravedlivé programy, zásady a ideologie nám brání být emocionálně a fyzicky zdraví.  Opuštění starých přesvědčení, omezení své mysli a vidění věcí tak, jak jsou, bez soudů a předem daných filtrů. To je vaše cesta ke štěstí.

Jan Albrecht - Wim Hof instruktor

Jak začít?

Rozhodnutí jen na tobě. Největší krása je v tom, že je pouze na tobě jak budeš postupovat. Metoda funguje skvěle, ale vždy musí být na začátku odhodlání a tvoje aktivita. Snad i roto je metoda tolik úspěšná, tvoje účast jde nezbytná. 

Najdi si vlastní styl a tempo, jakým budeš postupovat. Pokud bych ti měl přiblížit svoji cestu, tak jsem dlouho věřil, že nejlépe si informace vyhledám sám a sám si najdu svoji cestu. Až v průběhu jsem zajistil jak moc vše urychlit díky sdílení a vedení od zkušenějších kolegů. Takže jednoznačně, vyber si workshop, který tě zajímá a pojď do toho se mnou.

=

Fundamental workshop

Přijď na můj workshop, kde tě provedu základy metody, vše si osaháš a vyzkoušíš a budeš vědět, zda je to cesta, kterou se chceš vydat.

A

Víkendový workshop

Dva dny nabyté zážitky a informacemi. Wim Hof metoda na vlastní kůži.

U

Samostudium

Na mém webu najdeš vše, co potřebuješ pro vyzkoušení metody WHM.

Pojď do toho se mnou!

Workshop 5 hodin

Wim Hof Fundamental workshop

Ochutnej metodu Wim Hof na vlastní kůži a zjisti, zda je to i pro tebe cesta ke zlepšení tvého osobního života.

Workshop víkendový

Wim Hof Weekend

Pojď do toho naplno hned od začátku. Dva dny plné informací a zážitků.

 

Nejbližší workshopy