Vyberte stránku

Albrechťák

Moje workshopy a coaching je zaměřený na pomoc při hledání vnitřního klidu, napojení se a nalezení vnitřní síly. Pomohu vám vystoupit z rozjetého vlaku, v klidu se rozhlédnou a rozhodnout se, zda pojedete dál. Jednoduché techniky, které vám pomohou vrátit důvěru v sebe a svoje tělo. Díky vědě a učením, které jsou zde tisíce let, lze dosahovat výsledků krátké době a velmi efektivně.

Jan Albrecht

Můj příběh

Ahoj, jmenuji se Honza Albrecht. Jsem instruktor Wim Hof metody, výkonnostní kouč, specialista na snižování stresu, biohacker, instruktor mindfulness, meditace a práce s dechem a student Qi gongu. Neustále hledám způsoby zlepšení na psychické, fyzické i emocionální úrovni. To stejné nabízím tobě.

Žijeme v úžasné době vysokorychlostních informací s hyperkonektivitou. To vytváří nekonečné možnosti, ale také množství rozptýlení, které vede k negativnímu stresu. Náš svět se díky technologiím rychle rozrůstá a je těžké udržet zdravou rovnováhu. Neustále vyvíjím způsoby, jak se rozptýlit, najít schopnost soustředit se a zvládat stres.

Studoval jsem a získal certifikáty v mnoha metodách práce s myslí a tělem se zaměřením na:

  • Meditace
  • Práce s dechem
  • Mindfulness
  • Qi gong
  • Metoda Wima Hofa

 

Jedním z největších objevů je fakt, že cesta za klidem nemusí být tak složitá a nedosažitelná jak si myslíme. Za použití těch nejzákladnějších nástrojů, lze dosáhnout mimořádných výsledků v krátké době.

Albrechťák - Jan Albrecht - WimHof
Albrechťák - Jan Albrecht - WimHof
Albrechťák - Jan Albrecht - WimHof